Kıbrıs'ta tatilin vazgeçilmezi olan plajlar Girne ve Magosa sahillerinde ziyaretçilerini en güzel şekilde ağırlamaktadırlar. Tercihiniz ister bütün olanaklarıyla lüks bir plaj olsun isterse gözden ıraklarda sakin bir koy, Kıbrıs sahillerinde her ikisini de bulmanız mümkündür. Sizler için aşağıda otelimize en yakın ve yürüme mesafesinde olan Girne ve Alsancak plajları hakkında bilgi vermekteyiz.

Escape Beach Club (Yavuz Çıkarma Plajı): Girne'nin 6 km batısında Alsancak'ta yer alan bu plajın sunduğu 5 yıldızlı olanaklarından faydalanabilirsiniz.  İster kumlarda şezlongların isterse çimlerde minderlerin üzerinde güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Plajın hemen karşısında bulunan ada Adrenalin tutkusu misafirler için başta jet ski ve parasailing başta olma üzere su sporları mevcuttur. Açlığınızı dindirmek için plajın harika tatlar sunan restoranından faydalanabilirsiniz.

Golden Bay ve Denizkızı Plajları: İki tesis de bir koyu paylaşmışlardır. Plajın yarısı Denizkızı Otel  ve diğer yarısı da Golden Bay'e aittir. Plaj kumsal olup duş, şezlong, şemsiye, değişme kabinleri, WC gibi imkânlardan küçük bir ücret karşılığında faydalanabilirsiniz. Her iki plajın da kendine ait restoranları mevcuttur. Girne'nin 6 km batısında, Alsancak'ta yer almaktadır.

Camelot Beach Club: Bu plaj Girne Amerikan Üniversitesi'ne ait olup yine bu üniversitenin turizm bölümündeki öğrencilerin ilk staj eğitim programlarını geçirdikleri yerdir. Plaj Girne'nin 9km batısında, Alsancak'ta yer bulunmaktadır.

Sunset Beach Club: Lapta'da bulunan bu özel plaj misafirlerine bir tatlı su ve bir de deniz suyu ile olmak üzere iki havuz sunmaktadır. Plajda kumsal olmayıp denizin üzerindeki iskelesinden keyifle denize dalabilirsiniz.

Mare Monte Beach:1974 'ten once Rumlar tarafından işletilen ancak şu an kapatılmış olan  Mare Monte otele ait olan bu plaj altın sarısı kumsalı ve sığ ılık denizi ile Girne'deki en güzel plajlardandır. Aktivite bakımından zengin plajlardan olan bu plajın olanaklarından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.. Plaj Girne'nin yaklaşık 7  km batısında yer almaktadır.Plaj , belediye tarafından 2010 yılında hizmete konulmuştur.

Otelimize 5 dk. yürüyüş mesafesinde olan Escape ve Deniz Kızı plajlarına ait resimler.
Ücretsiz Araç Kiralama
Ücretsiz Tatil Kazanın
Bize Ulaşın
Adres: Karaoğlanoğlu Cad.
No:43 Alsancak - GİRNE (Kyrenia)
99360 Kuzey Kıbrıs
Tel: 0090 392 821 26 09/10
Fax: 0090 392 821 26 11
Mob: 0090 542 880 1429
Mail: info@barehillcyprus.com
Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   Tesisimiz   |   Odalar   |   Fiyatlar   |   Fotoğraflar   |   Promosyonlar   |   Rezervasyon   |   İletişim
Copyright © 2003  - 2019 Bare Hill Holiday Village
Designed & Powered by Ata Bilişim

Sahil Rehberi

Forecast for Nicosia
Girne Hava Durumu